De-Vízkő G akrilkádak, fóliás, csempézett, mozaikkal burkolt felületek vízkőmentesítésére és fémes lerakódások eltávolítására alkalmazható, gélesített állagú folyadék.
Felhasználása:
A vízkőoldó szert műanyag ecsettel vagy szivaccsal vigyük fel a felületre. Átlagos felhasználás szerint vékonyan kenve 1 kg DE-VÍZKŐ G kb. 10-15 m2 felületre elegendő. A vízkőréteg vastagságától függően egymás után többször használjuk. A szer géles jellege miatt függőleges felületeken is alkalmazható. Korlátozottan alkalmas vas, mangán kirakódások eltávolítására. A felület átnedvesítése után várjunk 5–20 percet, majd tiszta vízzel öblítsük le a felületet.
Felületek kezelése előtt végezzünk tisztítási próbát.
A bőrirritáció elkerülésére gumikesztyű és védőszemüveg használata kötelező.
OTH engedélyszám: OTH 5866-10-2008
Hatóanyag:
Göngyöleg díja:
A megrendelt vegyszer vonatkozásában csere göngyöleget – ADR szabványos, érvényes idejű – kérünk biztosítani. (A göngyöleg karbantartási és tisztítási költsége megrendelőink részére díjmentes.)
Csere göngyöleg hiánya esetén göngyöleg díjat számolunk fel!
Kérem, hogy a termék megvásárlásakor csere göngyöleg hiánya esetén válasszon a megfelelő göngyölegeink közül, melyet kérünk a kosárba helyezni.
Algaképződést gátló vegyszereinket: itt találja
További pelyhesítő szereket: itt talál
Letölthető biztonsági adatlapokat: itt találja
Medence karbantartási eszközeinket itt találja.








